Kunstuitleen op Maat
400 jaar geleden arriveerde Cornelis Haga als eerste ambassadeur van Nederland in Constantinopel, Turkije. Haga en de Ottomaanse Sultan Ahmed I legden de basis voor de diplomatieke, handels- en culturele betrekkingen tussen beide landen. Dit wordt… Lees meer
Vanaf medio februari exposeert Carla Rump in de binnentuin. De toegepaste materialen zijn brons, aluminium en eik. Op de foto: ‘Voorwaarts’, 2008.
Carla: ‘Beeldhouwen is mijn passie. Liefde voor het ritme van de massa’s, de sfeer, het staan in… Lees meer
Oso Sma 2012: The hanging gardens of B
Daniela Bershan
Opening: 19 april om 16.30 uur in het CEC gebouw
Was te zien t/m augustus 2012
Een sculptuur in de vorm van een hangende kruiden- en moestuin gemaakt samen met… Lees meer
Dit schooljaar hebben basisscholen De Blauwe Lijn, Dumont en de Rozemarn gebruik gemaakt van ‘Kunstenaar in de Klas’. Deelnemende kunstenaars: Simone Henken, Ineke Wertheim en Daniel Levie.
De workshopresultaten, foto’s en kleibeeldjes, zijn t/m 17 mei te zien in een… Lees meer